Görüntülemekte olduğunuz internet sitesinin (www.oguzhansert.com )her türlü mülkiyeti ve hakları Hasan Oğuzhan SERT’e aittir.Siteye erişen bireysel yada tüzel kullanıcı (kullanıcı sizsiniz)bu sayfayı ve aşağıdaki  kullanım şartlarını okuyarak kabul etmiş sayılacaktır. Lütfen yazıyı sonuna dek okuyunuz.

Kullanım Şartları:

1-      Bu sayfada bulunan kullanım şartları , herhangi bir zamanda Hasan Oğuzhan SERT tarafından tek taraflı olarak değiştirilebilir.www.oguzhansert.com adresine girişinizden itibaren bu yazını son halini kabul etmiş sayılacaksınız.

2-      www.oguzhansert.com internet sitesinin içeriğinin telif hakkı Hasan Oğuzhan SERT’e aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslar arası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır.İnternet sitesinin içeriğinin kopyalanması , yayınlanması, kaydedilmesi, çoğaltılması yada bunlara teşebbüs edilmesi halinde Hasan Oğuzhan SERT kullanıcı aleyhine yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.Ancak sosyal medya üzerinden kaynak gösterilerek paylaşım yapılabilir.

3-      Kullanıcıların yapmış olduğu paylaşımlar kendi görüş ve fikirleridir.Yapılan paylaşımlardan uygun görünmeyenler yayınlanmayabilir.Yayınlanan paylaşım sahipleri ile ilgili net bir kimlik doğrulması yapılmamıştır.

4-      www.oguzhansert.com kullanıcılara sürekli erişilebilirliğini hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir.

5-      www.oguzhansert.com internet sitesinde bulunan verilerin bir kısmı dış kaynaklardan derlenmekte,  bir kısmı kişisel deneyim , izlenim , gözlem ve düşünceleri yansıtmaktadır. Site içerisinde bulunan makalelerde bu özelliklerdedir.Dış kaynaklardan derlenen yazıların kaynaklarında değişiklik düzeltme yapılmış olabilir. Derleme esnasında çeşitli hatalar yapılmış ve son veri yada yazı bu şekilde sunulmuş olabilir. Kişisel görüş, izlenim, düşünce yada deneyim bildiren yazılar ise yazıldığı gün şart ve koşulları değişmiş olabilir. Ayrıca kişisel izlenim deneyim gözlem ve görüşler genel kabul gören ve genel geçerliliği olan yazılar olmayabilir.. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi ,herhangi bir ekonomik faaliyette bulunulması beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sayfalarda yer alan her türlü bilgi, rapor, görüş, tavsiye ve veriler mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen halka açıklanmış bilgiler dikkate alınarak Hasan Oğuzhan SERT tarafından, herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksiniz genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgi veya tavsiyelere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Hasan Oğuzhan SERT  sorumlu tutulamaz.

Kullanım şartları açıklamaya ek 5 madde halinde oluşturulmuştur.

Her türlü fikir görüş ve iletişim için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e posta adresinden iletişim kurabilirsiniz.